fbpx

Liitu uudiskirjadega ning VÕIDA! Vaata lähemalt siit.

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-054900

BORT select AchilloStabil® Eco Hüppeliigese tugi

Müügihind allahindlusega
Al.50,00 €
  
-
Hind / kg:
  • Kirjeldus
  • Failid

Kirjeldus

BORT AchilloStabil® Eco hüppeliigese tugi toetab ja leevendab integreeritud padjakeste abil Achilleuse kõõlust. Kui te tuge jalga tõmbate, veenduge, et toetavad padjakesed oleksid Achilleuse kõõluse piirkonnas, jala mõlemal küljel. Lisa leevenduse pakkumiseks on pakendis kaasas silikoonist kannapehmendajad, mille saate jalanõu sisse panna. Kannapehmendajaid kasutage mõlemal jalal alati koos (ka vigastamata jalal), et vältida kõrguste erinevusi jalgadel.

NÄIDUSTUSED
Krooniline või traumajärgne ärritus või tundlikkus Achilleuse kõõluse piirkonnas, Haglundi sündroom, achillodüünia, operatsioonijärgne ärritus või valu Achilleuse kõõluse piirkonnas, näiteks kõõluse rebenduse või bursiidi korral.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite haigused (PAD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
65% polüamiid 28% elastodieen 7% viskoos

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage tugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Ärge kasutage kreeme või muid salve toe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali.

 

Suurus  Pahkluu ümbermõõt Kehapool
S kuni 21 cm Parem/vasak
M 21 - 23 cm Parem/vasak
L 23 - 25 cm Parem/vasak
XL 25 - 27 cm Parem/vasak

 

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!

Failid

Mugav tarne

Telli tooted pakiautomaati
või kulleriga koju

Turvalised maksed

Maksa kõikide Eesti
pangalinkidega

Kauba tagastamine

14-päevane kauba
tagastusõigus