Elektrilised Stimulaatorid

SMART TENS
TENS - transkutaanne närvistimulatsioon, EMS - elektriline lihasstimulatsioon.
Elektriline stimulaator akuutse ja kroonilise valu ( TENS) leevendamiseks, lihaste tugevdamiseks ja stiumulatsiooniks (EMS).
MIO-CARE TENS

TENS, drenaaź, süvasoojendus, lihastreening, lihaste atroofia vältimine, massaaź.

Akuutse ja kroonilise valu leevendamiseks, verevalumite ja tursete raviks, lihasatroofia tekke vältimiseks, lihaste kiiruse, jõu ning vastupidavuse näitajate parandamiseks.

 

MIO-CARE VEIN

Spetsiifiline elektristimulatsioon venoosse tsirkulatsiooni parandamiseks. Venoossete haiguste raviks ning venoosse vereringe häirete ennetamiseks, "väsinud jalgade" sündroomist põhjustatud vaevuste vähendamiseks.

 

T-ONE COACH
Programmid: TENS, NEMS ja iluprotseduurid.
 
Valuraviks, atroofia ennetamiseks ning atrofeerunud lihaste stimuleerimiseks, lihaste ettevalmistamiseks ja  soojendamiseks enne  sportlikke tegevusi, tursed, lihaste ainevahetushäirete vähendamiseks, lihaspingete leevendamiseks, lihasjõu taastamiseks ja parandamiseks , kapillaarse veresoonestiku häirete vähendamiseks.
T-ONE MEDI SPORT
Programmid: rehabilitatsioon, inonoforees, TENS, NEMS, ilu-ja terviseprotseduurid, lihasatroofia ennetamine ja ravi.
 
Valuraviks, atroofia ennetamiseks ning atrofeerunud lihaste stimuleerimiseks, lihaste ettevalmistamiseks ja  soojendamiseks enne  sportlikke tegevusi, ionoforeesiks, seljavalu ning närvivalude leevendamiseks.
T-ONE MEDI PRO
Programmid: rehabilitatsioon, inkontinentsus, TENS, NEMS, ilu-ja terviseprotseduurid.
 
Kahjustatud närvid, ödeem, hematoom, stressinkontinents, sundinkontinents, segatüüpi inkontinentsus, seljavalu, ishiaatiline valu, atroofia ennetamiseks ning atrofeerunud lihaste stimuleerimiseks.
T-ONE REHAB
Programmid: rehabilitatsioon, inkontinentsus, Kotz, ionoforees, TENS, NEMS, ilu-ja tervseprotseduurid.
 
Kahjustatud närvid, ödeem, hematoom, stressinkontinents, sundinkontinents, segatüüpi inkontinentsus, seljavalu, ishiaatiline valu, atroofia ennetamiseks ning atrofeerunud lihaste stimuleerimiseks, valuraviks, lihaste ettevalmistamiseks ja  soojendamiseks enne  sportlikke tegevusi, tursed, lihaste ainevahetushäirete vähendamiseks, lihaspingete leevendamiseks, lihasjõu taastamiseks ja parandamiseks , kapillaarse veresoonestiku häirete vähendamiseks.
AM15

AM 15 elektriline stimulaator on disainitud spetsiaalselt lihaste ning lihasgruppide stimulatsiooniks, mõeldud peamiselt patsientidele, kellel on vähene või täiesti puuduv normaalse liikumise võimekus.

PO10RN

PO10RN on mõeldud kesknärvisüsteemi kahjustuste tõttu tekkinud ülemise motoneuroni vigastustega patsientidele liikumise püsivaks või ajutiseks korrigeerimiseks (nt. peaajuveresoonte insult, aju paralüüsiga lapsed) kuid muu hulgas ka spastiliste jalgade korrigeerimiseks.

Elektroodid

Pesakinnitusega geelelektroodid elektristimulatsiooni aparaatidele.

Geel 260ml

Geel on sobilik kasutamiseks ultraheliaparaatidel ja elektristimulaatoritel.

kodulehe tegemine