Anaalsed ja vaginaalsed treeningseadmed

Aquaflex

Vaagnapõhjalihaste treeningsüsteem. Lihtne ning efektiivne viis vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja inkontinentsiprobleemide raviks. Aquaflex® vaginaalsed koonused on enimkasutatavad vaagnapõhjalihaste treeningsüsteeme Suurbritannias.

Anuform

Tänu revolutsioonilisele ning kontuurse kujuga Anuform® ’ile tekib lihaskoe ning elektroodide vahele suurepärane side, mis tagab mugava lihasstimulatsiooni ning täpse biotagasiside. Kuna Anuform püsib kogu aeg ühes asendis, siis on võimalik erinevate sessioonide ajal võtta omavahel võrreldavaid EMG tulemusi. Seadme ainulaadne kuju võimaldab patsiendil ravi ajal ringi liikuda.

Peritone

EMG Biotagasiside Abivahend. Ühekanaliline EMG biotagasiside abivahend on mõeldud kasutamiseks kontinentsuse diagnoosimisel ning abistava seadmena lihaste treenimisel.

 

Pericalm

Vaagnapõhjalihaste treeningseade. Digitaalse ekraaniga kahekanaliline seade. Tänu lihtsale disainile ning kasutusele sobib seade kasutamiseks nii meditsiiniasutuses kui ka koduses keskkonnas.

Periform+

Periform® on vaagnasisese indikaatorina olnud juba üle kolmeteistkümne aasta paljude maailma juhtivate tervishoiuprofessionaalide esimene valik. Järgides ulatusliku kliendiküsitluse tulemusi on Periform®i märkimisväärselt uuendatud, et veelgi parandada selle erakordset teostusvõimet, säilitades samas oma unikaalne, patenteeritud ning auhinnatud kuju.

Educator

Vaagnapõhjalihaste treeningindikaator. Educator® on välja arendatud auhinnatud Periform indikaatorist, mis on kasutusel spetsialistide poolt üle terve maailma. Selle unikaalne kuju võimaldab seadmel liikuda koos vagiina siseseintega, mis suunavad vaagnapõhjalihaste kokkutõmbeid.

kodulehe tegemine