Püstumisabivahendid

Aktiivseisuraam Evolv Shadow Tray
EasyStand Evolv ShadoW Tray on aktiivseisuraam, mis on mõeldud istumiseks ja seismiseks. Seisuraam on saadaval kolmes suuruses: noortele, täiskasvanutele ja üle 183 cm pikkustele inimestele. 
 
Aktiivseisuraam Evolv Glider

Aktiivseisuraam Evolv pakub kasutajale selliseid  uuenduslikke seisutehnoloogiaid milliseid ei leia ühegi teise analoogse toote juures. Aktiivraam tagab liikumise alakehale ning tugevuse ülakehale. Erinevalt passiivsetest seisuraamidest on aktiivseisuraamiga võimalik liigutada oma käsi, millele vastastikuliselt hakkavad liikuma ka jalad.

 

Aktiivseisuraam Evolv Mobile

Mobiilne mudel püstitõusmisfunktsiooniga toolide Evolv sarjast, mis võimaldab liikuda patsientidel püstises asendis ühest asukohast teise. Mobiilne Seisuraam annab rohkem iseseisvust ja võimalust liikuda erinevates keskkondades ja suhelda oma eakaaslastega.

Seisutool Baffin Trio

Anatoomilise seljatoega seisutool. Toolis on võimalik istuda, seista ja ka lamada ning kõike seda reguleeritakse elektriliselt. Tool on unikaalse selgroogu meenutava seljatoega, mida on võimalik igati reguleerida vastavalt kliendi vajadustele.

Dünaamiline Parapodium

Sobib patsientidele, kellel on alakeha halvatus, Spina Bifida, lastel tserebraal paralüüs. Võimaldab edasiliikumist kasutaja halvatusele vaatamata.

Mobiilne Parapodium

Rehabilitatsiooni seadeldis patsientidele, kellel esineb tasakaaluhäireid ja/või on nõrgad alajäsemed. Võimaldab kasutajal ilma kõrvalise abita kõndida.

Mobiilne Parapodium Combo

Kahe erineva alusraami kasutamisvõimalus.

Parapodium PSL

Kergekaaluline, turvaline ning lihtne kasutada.

Parapodium PST

Lai valik reguleerimisvõimalusi.

Parapodium PSN

Uus kaasaegne disain.

kodulehe tegemine