Laenutus ja rent

alt

Ratastoolide laenutus

Pakume lisaks ratastoolide müügile mehhaaniliste ja elektriliste ratastoolide laenutamist. Tooli laenutamine on lihtsaks lahenduseks nii lühemate kui ka pikemaajalistele liikumisprobleemidele. Laenutatavad abivahendid on uued ja igale kliendile leiame vastavalt tema mõõtudele sobiva tooli. Laenutatavad ratastoolid jagunevad järgmistesse kategooriatesse:

 • kahekäeratastoolid (aktiivsusgrupp I-IV)
 • abistaja juhitavad käsiratastoolid
 • elektrilised ratastoolid (aktiivsusgrupp I-II)

Teenust pakume 90% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

etude-medley-select

Hooldusvoodite laenutus

Tervise Abi OÜ pakub laenutamisks täisfunktsionaalseid hooldusvoodeid. Pakutav võimalus on lahenduseks lühiajaliselt haiguse tõttu voodis lamavatele inimestele. Lisaks sellele, et abivahend muudab voodihaige olemist kergemaks on ta suureks abiks ka patsiendi põetajale. 

Teenust pakume 90% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

 

alt

Voodiohjade laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab teisaldatavaid jalaga voodiohjasid, mis lihtsustavad voodist tõusmist. Nende abil saab haige end ise voodis liigutada ja istukile tõusta. 
 
Teenust pakume 50% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).
 
 

alt

Karkude laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab reguleeritava kõrgusega kaenlaaluseid- ja küünarkarke. Abivahendeid on võimalik rentida kõigist meie müügipunktidest, nii Tartust, Tallinnast, Pärnust kui ka Kohtla-Järvelt.

Võimalus karke laenutada on suureks abiks näiteks jalaluu murru puhul, taastusraviks või teiste ajutiste liikumisprobleemide puhul, kui abivahendi vajadus on ajutine.

 

alt

Käimisraamide ja -laudade laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab reguleeritava kõrgusega käimisraame ning kõrgeid käimislaudu "kitsesid". Käimisraam on tõhus abivahend liikumisraskuste leevendamiseks. Eriti sobilik inimestele, kellel esineb tasakaaluhäireid. 

Teenust pakume 60% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

alt  

 

Rulaatorite laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab reguleeritava kõrgusega rulaatoreid. Rulaator on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud liikumisabivahend, mis pakub käimisel tuge. 

Teenust pakume 60% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 alt

Invarollerite laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab elektrilist liikumisabivahendit skuutrit, mis võimaldab läbida hõlpsasti ka pikemaid vahemaid. Sobib kasutamiseks nii siseruumides kui ka välistingimustes. Ühe laadimiskorraga on võimalik läbida kuni 36 km ning maksimaalne kiirus on kuni 8 km/h.

Teenust pakume 90% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

  alt

 

Aktiivseisuraamide- ja tugede laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab aktiivseisuraame- ja toole, mis on mõeldud seismiseks ja istumiseks peamiselt defektse kehahoiaku ja lihaste väärtalitusega isikutele. Samuti võib abivahendeid kasutada ennetamaks defektse kehahoiaku negatiivseid tagajärgi ja sellega seonduvaid haigusseisundeid. Abivahendid on eelkõige mõeldud siseruumides kasutamiseks, ei sobi kõnnitee servades manööverdamiseks.

Teenust pakume 70% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

alt

Lingtõstukite laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab lingtõstukit BIRDIE, mis võimaldab tõsta patsienti voodist, toolilt ja põrandalt. Tõstukid on lihtsalt käsitsetavad ning neil on hästiliikuvad rattad, mis muudavad patsiendi transportimise võimalikult lihtsaks. Tõstuk sobib kasutamiseks nii kodus, hooldekodus kui ka haiglates.

Teenust pakume 70% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

 

 

 

alt

 

Trepironijate laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab veolintidega mobiilset trepironijat, mis võimaldab ratastoolis olevat inimest treppidel lihtsamini transportida. Masina juhtimine ei vaja füüsilist jõudu, kuid liikumiseks on vajalik kõrvaline abi. Antud toode sobib ideaalselt kasutamiseks hoolekandeasutuses või erasektoris, kus kasutatakse peamiselt standardseid passiivratastoole. Trepironija maksimaalne kandejõud 130 kg, kaal 47 kg, liikumiskiirus 5m/min ning seade töötab 2x12V akudel. Ühe laadimiskorraga on võimalik läbida järjest kuni 23 korrust.

 

alt

Teleskoop-kaldteede laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab alumiiniumist teleskoop-kaldteesid, mis lihtsustavad igapäevast elu. Iseseisev liikumisvõime suurendab vabadust ning parandab vanurite ja puuetega inimeste elukvaliteeti. Kaldteed on reguleeritava pikkusega ning kaasaskantavad. Käepidemed muudavad kaldtee transportimise lihtsaks ja mugavaks. Kaldtee kõrged ääred välistavad paralleelse libisemise ohu ning tagavad täieliku turvalisuse, hoides samas kaldtee lumest ja mustusest puhtana. See tagab täieliku aastaringse rataste ning rehvide haardevõime.

 

alt

Pedaaltrenažööride laenutus 

Tervise Abi OÜ laenutab mehaanilisi ja elektrilisi pedaaltrenažööre, millega treenimine parandab painduvust ja lisab jõudu. Treenida võib nii ala- kui ka ülakeha. Pedaaltrenažööri kasutamine parandab vereringet ning on sobilik kasutamiseks nii taastusravis kui ka lihtsa koduse treeningseadmena.

Elektrilise pedaaltrenažööri teenust pakume 70% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

  alt 

Ultraheliseadmete laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab kombineeritud ultraheli ja elektriteraapia seadet SONICSTISM. Seadet võib kasutada nii ultraheliraviks, elektriraviks kui ka ultraheli-elektriravi kombinatsioonina, eesmärgiga saavutada ühe seadmega kaks raviefekti. SONICSTISMI kasutatakse valuraviks, süvakudede raviks ning iluprotseduurideks. Samuti parandab seade vere- ja lümfiringet ning alandab põletikku.

 

alt

Elektristimulatsiooniseadmete laenutus

Tervise Abi OÜ laenutab elektristimulatsiooniseadet SMART-TENS, mida kasutatakse elektriliste mikroimpulsside kohaldamiseks. Elektristimulatsiooni kaudu edastatakse inimese kehasse elektrilisi mikroimpulsse, mis vähendavad valu ning tugevdavad ja lõdvestavad lihaseid. Elektristimulatsiooni kasutatakse valuravis, lihaste taastumisprogrammis pärast vigastust või kirurgilist operatsiooni, treeningu ettevalmistuses ja iluprotseduurides.

 

alt 

Laste abivahendite laenutus

Tervise Abi OÜ pakub lastele suurel hulgal erinevaid abivahendeid:

 • seisuraame- ja tugesid
 • käimistoole
 • eriistmeid
 • kärusid
 • kahekäeratastoole

Teenust pakume 90% - lise riigi dotatsiooniga (isikliku abivahendi kaardi olemasolul).

 

 

 alt

 

Beebikaalude laenutus 

Tervise Abi OÜ laenutab mugavaid ja turvalisi beebikaale, mis on mõeldud imikute ja laste kaalumiseks (max 20 kg). Beebikaalul on:

 • suur LCD-ekraan
 • TAARA funktsioon, mis võimaldab nullida kaalu, kui kasutate tekki
 • WEIGHT-BLOCK funktsioon, mis võimaldab saada õiget tulemust ka siis, kui laps liigutab

NB! 2019. aasta renditeenuste hinnakirja leiate siit.

kodulehe tegemine